DURVJU ATVĒRŠANA

da Page
IESPRŪDUSI SLĒDZENE
VAI PĀRLUZUSI
UZ PUSĒM ATSLĒGA?
aizbīdnis nestrādā
precīzi?
PAZUDUŠAS ATSLĒGAS,
NESLĒDZAS SLĒDZENE?

100% JEBKURU DURVJU ATVĒRŠANA

ZVANĪT
WHATSAPP
ČATS
JAU ZVANA LAIKĀ
UZZINIET CENU
ĀTRĀ
REAĢĒŠANA
ATVERAM VISU
UN VIENMĒR 100%
Sākums » Durvju atvēršana

Iestrēgušas, aizslēgtas durvju slēdzenes var pārsteigt negaidīti, pat vēlos vakaros, kad pārrodamies mājās, tādēļ tūlītēja palīdzība šādās situācijās ir ļoti izšķiroša, lai nakts nebūtu jāpavada, sēžot pie durvju sliekšņa. Piedāvājam kvalitatīvu un ātru servisu, lai palīdzētu tikt galā ar jebkura veida slēdzenēm. Tā kā strādājam ar dažādām durvīm jau daudzus gadus, mūsu darbinieki spēj atvērt visa veida namdurvis, tostarp koka, plastmasas un pat dzīvokļu un privātmāju metāla durvis, palīdzot atvērt arī mūsdienīgas un sevišķi izturīgas durvis. Mūsu slēdzeņu meistarus nebaida arī sarežģītāki mehānismi ar vairākām slēdzenēm, jo mūsu pieredzējušo speciālistu rokās jebkuras durvis tiks atvērtas profesionāli un droši, nenodarot bojājumus Jūsu namdurvīm. 

Neatkarīgi no tā, kāda veida ieejas metāla durvis un kur tās izmantotas, vai mājai, vai dzīvoklim, vai iekštelpām, to slēdzenes tiks rūpīgi izņemtas un salabotas, nesabojājot ne durvis, ne durvju ailes, pateicoties profesionāliem instrumentiem un īpašai rūpībai no meistaru puses.

Mūsu prasmīgie meistari uzņemsies rūpes par Jūsu metāla durvīm un to slēdzenēm. Droši izvēlieties vissarežģītākās un drošākās durvju slēdzenes, lai mājokli pasargātu no ielaušanās un zādzībām. Bet, ja tās salūzīs vai iestrēgs, mēs tiksim galā un tās atvērsim! Dažas slēdzenes prasa vairāk laika un uzmanības, taču nav tādu slēdzeņu, ar kurām netiktu gala mūsu speciālisti! Ar šo meistaru zināšanām un prasmēm iespējams atvērt jebkuras durvis!

Situācijas, kad vajadzīga durvju atvēršana, var būt ļoti dažādas, piemēram: 

  • pazudusi vai nozagta atslēga;
  • nejauši aizcirstas durvis, ejot ārā no dzīvokļa vai mājas;
  • mājoklī ieslēdzies bērns, kurš neprot vairs atvērt durvis;
  • mehāniski bojājumi, kas radušies laika gaitā vai kādam mēģinot ielausties Jūsu mājoklī. 

Šīs ir tikai dažas no minētajām situācijām, kad var būt nepieciešama laba meistara padoms un palīdzība. Esam šeit, lai palīdzētu jebkurā brīdī! Atvērsim, salabosim vai nomainīsim slēdzeni un paveiksim to nevainojami!

Droši sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība! Atslegumeistars.lv – ātri, droši un kvalitatīvi! “Atslēgu meistars’ komanda ir gatava doties palīgā jebkurā diennakts laikā, pat brīvdienās, lai palīdzētu Jums iekļūt mājoklī, kad vien tas būs nepieciešams! 

Mūsu durvju atvēršanas speciālisti pieejami arī, lai apskatītu slēdzenes un salabotu tās, ja novērojat, ka slēdzene slēdzas ar grūtībām vai tā rada neparastus trokšņus. Pārbaudīsim un salabosim, lai salūzusi slēdzene nepatīkami nepārsteidz brīžos, kad to vismazāk gaidīsiet!