AUTO ATVĒRŠANA

AUTO
ATVĒRŠANA

aa Page
NEFUNKCIONĒ PULTS,
CENTRĀLĀ ATSLĒGA NEREAĢĒ?
AIZDEDZĒ IR ATSLĒGAS
UN DURVIS AIZSLĒDZĀS?
SLĒDZENE NESLĒDZAS PRECĪZI
VAI ATSLĒGAS PAZUDUŠAS?

ATVERAM VISU MARKU AUTOMAŠĪNAS

ZVANĪT
WHATSAPP
ČATS
JAU ZVANA LAIKĀ
UZZINIET CENU
REAĢĒJAM UZREIZ
PĒC ZVANA SAŅEMŠANAS
ATVERAM VISU
UN VIENMĒR 100%
Sākums » Auto atvēršana

Teju visiem automašīnu īpašniekiem var rasties nepieciešamība pēc automašīnas durvju mehāniskas atvēršanas, ja tās nejauši aizslēgtas vai saplīsušas. Veiksmīgākā gadījumā durvis var aizcirsties vai iestrēgt, atrodoties tuvu mājām vai darbam, taču dažreiz šī tehniskā ķibele var skart, atrodoties kilometriem tālu, kad tehnisko atbalstu var sniegt tikai specializēts SOS serviss.

Iemesli, kādēļ nepieciešama automobiļa durvju atvēršana, var būt dažādi: 

  • mehāniski bojājumi automobiļa elektronikā;
  • automašīnas atslēgu nozaudēšana vai nejauša ieslēgšana automašīnā;
  • izlādējies akumulators;
  • ziemā aizsalušas durvis un slēdzene;
  • mehāniski bojājumi automašīnas slēdzenē vai atslēgā. 

Augstāk minētās ir tikai dažas no iespējamajām situācijām, kuras nevaram paredzēt un kas var pārsteigt mūs visnegaidītākajā brīdī. Steidzīgajā ikdienā šāda ķibele var nest virkni sarežģījumu, tādēļ ātra un kvalitatīva palīdzība ir vitāli svarīga. Būtiski, lai meistari ne tikai prastu atvērt durvis, bet darītu to maksimāli rūpīgi, nenodarot bojājumus automašīnai. 

Automobiļa durvju atvēršana ir jāveic īpaši uzmanīgi. Ja ar mājas un dzīvokļu metāla durvīm meistari var izmantot pat urbjus un lauzni, tad ar automašīnu darbs jāveic sevišķi rūpīgi, liekot lietā tikai speciālus instrumentus, kas neradīs bojājumus mašīnas logiem, slēdzenēm un virsbūvei. 

Ar mūsu tehnisko atbalstu Jūsu automašīna būs drošībā – durvju atvēršanas meistari visu izdarīs uzmanīgi un precīzi, sniedzot augstākās klases servisu. Neatkarīgi no tā, cik dārgs, moderns vai lietots automobilis ir Jūsu rīcībā, mēs par to parūpēsimies, pievēršoties darbam ar maksimālu uzmanību. Noteikti nesekojiet mirkļa idejai izsist automašīnas stiklu, lai tiktu klāt slēdzenei – mēs pratīsim durvis atmūķēt ar daudz saudzīgākām metodēm. Izsists stikls nozīmē virkni sarežģījumu – loga nomaiņa, stikla lausku savākšana, nedroša braukšana atlikušo dienas daļu u.c. neērtības. Vēršoties pie palīdzības pie mums, iegūsiet ātru un drošu servisu. Kad “Atslēgu meistars” zinošā ekspertu komanda būs paveikusi darbu un atvērusi auto, uz Jūsu automobiļa nebūs redzamas nekādas paliekošas sekas. 

Ja gadās, ka nepieciešama auto atvēršana, tad pavisam noteikti jāvēršas pie pieredzējušiem meistariem, kuri pratīs ne tikai atvērt durvis, bet paveikt šo darbu maksimāli saudzīgi un bez papildus bojājumiem.