SEIFU ATVĒRŠANA​

SEIFU
ATVĒRŠANA​

Sākums » Seifu atvēršana

Seifu slēdzenes ir īpaši drošas un sarežģītas, tādēļ, ja tās saplīst, iestrēgst vai tiek pazaudēta atslēga, to atvēršanu var uzticēt tikai profesionāļiem. Pateicoties mūsdienīgam aprīkojumam varam atvērt dažādu veidu seifus, kam izmantotas gan parastās, mehāniskās slēdzenes, gan elektroniskās slēdzenes. 
Pat visvienkāršākā seifa durvju atvēršana ir laikietilpīga un prasa vairāk prasmju un pacietības, kā atverot parastās slēdzenes, taču, lai arī cik sarežģīts nebūtu slēdzenes mehānisms, mēs spēsim atvērt Jūsu seifu salīdzinoši īsā laikā. Spējam atvērt dažādas seifu slēdzenes, kā:

  • Kombinētie seifi – augstas aizsardzības seifi ar uguns drošību;
  • Ugunsdrošie seifi – spēj izturēt spiedienu zem augstas temperatūras;
  • Augstas aizsardzības līmeņa seifi – seifi orientēti uz maksimālu aizsardzību pret uzlaušanu;
  • Iebūvējamie seifi – augstākām aizsardzības spējām tie ir iebūvēti grīdā vai sienā, bet ir zema ugunsdrošība;
  • Kases kastes – ar augstu aizsardzības līmeni, atrodas bankās vai citās finanšu iestādēs;
  • Mēbeļu seifi – izmērā mazi, tāpēc ir plašas uzstādīšanas iespējas;
  • Viesistabu seifi – plašs sortiments, ērtai lietošanai;
  • Ieroču seifi – paredzēti pistoļu un ieroču glabāšanai;

Elektroniskie seifi – seifi ar koda vai pirkstu nospieduma atslēgu.­­­­
Parasti seifos uzglabājam vērtīgas mantas un rotaslietas, tādēļ, verot vaļā seifus, meistariem jābūt īpaši uzmanīgiem, lai atmūķēšanas procesā neciestu ne seifs, ne tā saturs. Seifa drošības sistēmas ir daudz sarežģītākas, kā parastajām atslēgām. Lai tos atvērtu, jāpārzina gan seifa konstrukcija, gan slēdzenes uzbūve, lai prasmīgi izvērtētu, no kuras puses un kā to vislabāk atvērt. Seifa durvju atvēršanas meistariem jābūt ne tikai zinošiem, bet arī uzmanīgiem un pacietīgiem. Seifu atvēršana jāveic ar juveliera precizitāti, lai nesabojātu seifa konstrukciju, slēdzenes mehānismu un vērtslietas, kas atrodas tajā. 
Tā kā seifus izmantojam reti, tad viena no biežākajām problēmām, kāpēc nepieciešama seifa atvēršana, ir atslēgas koda aizmiršana vai atslēgas pazaudēšana. Retākos gadījumos vainīga nolietojusies slēdzene, taču mūsdienās visas šīs situācijas ir risināmas. Labu meistaru rokās jebkurš seifs var tikt atvērts, izmantojot pareizos instrumentus un pārzinot seifu uzbūvi.  Mūsu zinošie un kompetentie eksperti ir ar 30 gadu darbu pieredzi un plašām zināšanām, kā paveikt konkrētos darbus. Neatkarīgi no tā, vai slēdzene ir nolietojusies, vai pazudusi atslēga, vai esat aizmirsuši elektroniskajam seifam kodu, mēs spēsim Jums palīdzēt. Mūsu speciālistu kompetence ļauj atvērt seifa metāla durvis, atjaunot drošības mehānismu, nomainīt slēdzeni un pārkodēt elektroniskā seifa drošības kodu.
Veicot izsaukumu, mūsu speciālisti ieradīsies pie Jums maksimāli ātri, novērtēs darba apjomu, sastādīs izdevumu tāmi un veiks iepriekš pārrunātās darbības. Mūsu SOS serviss ir pieejams visu diennakti, tostarp arī brīvdienās, lai rūpētos par Jums un Jūsu drošību.
Pēc sekmīgas seifa durvju atmūķēšanas vēlama arī slēdzeņu maiņa, lai izvairītos no līdzīgiem negadījumiem arī turpmāk. Atkarībā no seifa tipa un specifikācijas, iespējams piemeklēt atbilstošu slēdzeni un mehānismu vai salabot esošos bojājumus, lai seifs veiksmīgi turpinātu pildīt savas funkcijas.