DURVJU REMONTS

DURVJU
REMONTS

Sākums » Durvju remonts

Mūsu uzņēmums “Atslēgu meistars” piedāvā ne tikai atvērt jebkuras metāla durvis, bet arī kvalitatīvu metāla durvju remontu un atjaunošanu, lai nomainītu bojātās slēdzenes pret jaunām, drošākām un izturīgākām. Ja nepieciešams, veicam arī vispārējo durvju apkopi un termo tilta nomaiņu. 

Mūsdienās daudzas ieejas metāla durvis tiek pildītas ar minerālvati vai citu siltumizolāciju, kas palīdz aizsargāt māju no liekiem siltuma zudumiem. Dažreiz šķietami nolietotas dzīvokļa metāla durvis prasa vien nedaudz rūpju un apkopes, lai atgūtu sākotnējo mirdzumu. 

Ja durvīm nepieciešama vien standarta atjaunošana, tad to varam paveikt nepilnu 24 stundu laikā, lai mājokli ilgstoši neatstātu bez galvenajām durvīm. Metāla durvju restaurācijas laikā veiksim sekojošus soļus:

  • ieradīsimies ciemos pēc iespējas agrāk, lai pabeigtu atjaunošanu līdz tās pašas dienas vakaram;
  • izņemsim durvis un nogādāsim tās mūsu servisā;
  • veiksim veco slēdzeņu apkopi vai nomaiņu pēc vajadzības;
  • nomainīsim durvju dekoratīvo virsmu, pārlīmējot plēves pēc Jūsu izvēles;
  • pēc vajadzības nomainīsim arī durvju termo tilta pildījumu.

Atjaunojot dzīvokļu un privātmāju metāla durvis, mūsu meistari izmanto tikai augstākās kvalitātes materiālus, veicot darbu ar vislielāko rūpību un atbildību. Atgūstot atjaunotās durvis, būsiet pārstegti – tās izskatīsies, kā jaunas, bet būsiet ieguldījuši daudz mazāk līdzekļu, kā pērkot jaunas. Turklāt, reizē ar durvju atjaunošanu, palielināsiet mājokļa aizsardzību, jo vecajām durvīm piemeklēsim modernas un izturīgas slēdzeņu sistēmas, uzlabojot durvju drošību. 

Ja vēlaties atsvaidzināt mājokļa durvis vai tās salabot, droši sazinieties ar mūsu durvju remonta speciālistiem, lai detalizētāk izrunātu esošos defektus un trūkumus, lai saskaņotu tāmi un dienu vēlāk ieraudzītu vecās namdurvis jaunā gaismā! Mūsu prasmīgie darbinieki saremontēs vai nomainīs slēdzeni un veiks citus uzlabošanas darbus – atjaunos eņģes, rokturus un pat durvju pārklājumu, ļaujot durvīm droši kalpot vēl ilgus gadus!