SLĒDZENES MAIŅA

SLĒDZENES
MAIŅA

sm Page
MAINĀM VISA VEIDA
ZIRNEKĻA SLĒDZENES
UN ARĪ VISAS PĀRĒJĀS
SALŪZA AIZBĪDNIS?
1H LAIKĀ MAINĀM
SLĒDZŅU MEHĀNISMUS
UN CILINDRUS

SLĒDZĒNU MEHĀNISMA MAIŅA, ATSLĒGU NOMAIŅA UN PĀREJO MEHĀNISMU APKOPE, MAIŅA

ATVERAM JEBKURAS DURVIS

ZVANĪT
WHATSAPP
ČATS
JAU ZVANA LAIKĀ
UZZINIET CENU
ĀTRĀ
REAĢĒŠANA
ATVERAM VISU
UN VIENMĒR 100%
Sākums » Slēdzenes maiņa

Nesteidzieties pirkt jaunas metāla durvis – vaina var būt vienkārši slēdzenē! Mūsu slēdzeņu speciālisti ieradīsies pie Jums un palīdzēs nomainīt bojātās slēdzenes gan iekštelpu, gan ārējām durvīm jebkurā ēkā. Mūsu prasmīgie “Atslēgu meistars” darbinieki  palīdzēs nomainīt koka durvju, metāla durvju un pat seifa slēdzenes vai palīdzēs salabot jau esošās.

Mēs katru dienu slēdzam mājas durvis vaļā un ciet neskaitāmi daudz reižu, tādēļ ir tikai pašsaprotami, ka pēc noteikta laika durvju slēdzeņu iekšējā mehānisma detaļas nodilst un tajā esošā serde vai cilindri vairs nestrādā tik labi, kā uzstādīšanas brīdī. Dažreiz palīdz vienkārši mehānisma apkope un ieeļļošana, taču citreiz jānomaina vairākas detaļas vai pat visa slēdzene. Visbiežāk dažādi bojājumi rodas ārdurvju slēdzenēm, kas pakļautas ārējās vides ietekmei – mitrumam, aukstumam un temperatūras maiņām, tādēļ privātmāju metāla durvis prasa regulārāku apkopi. Ar laiku druvju slēdzenes nomaiņa vai labošana diemžēl nepieciešama katrai mājai un dzīvoklim, jo pat ļoti kvalitatīvi mehānismi ar laiku nolietojas. 

Cik dažādas durvis, tik dažādas ir arī slēdzenes. Mūsu klāstā pieejama plaša slēdzeņu izvēle no tādiem uzticamiem ražotājiem, kā Securemme, Multulock, Moturaa, Tesa un daudzi citi. Pateicoties plašajam klāstam, varam piedāvāt Jūsu metāla durvīm piemērotāko risinājumu, nodrošinot visām slēdzenēm 2 gadu garantiju. 

Prakse rāda, ka slēdzeņu nomaiņa mājas ārdurvīm ir nepieciešama ik pēc dažiem gadiem, taču, lai tā kalpotu ilgāk un nenolietotos, it sevišķi, ja izmantojat metāla durvis, nepieciešama arī regulāra un kvalitatīva apkope. Tāpat noteikti sekojiet līdzi durvju slēdzenes darbībai un problēmu konstatējiet jau savlaicīgi. Ja pamanāt, ka durvju slēgšana rada grūtības, atslēga ķeras vai mehānisms griežas ļoti smagnēji, tad noteikti apsveriet slēdzenes maiņu, lai savlaicīgi atrisinātu šo problēmu, nesagaidot brīdi, kad slēdzene iestrēgs pavisam. 

Mūsu slēdzeņu un atslēgu meistari palīdzēs atrast Jūsu metāla durvīm piemērotāko atslēgu un slēdzeni, ņemot vērā gan durvju biezumu, gan ārējo vidi, lai slēdzene darbotos nevainojami un tās nomaiņa būtu nepieciešama ne agrāk, kā pēc diviem gadiem