Sākums » Blog » Diennakts SOS serviss

Diennakts SOS serviss

  • by

Diennakts SOS serviss – Tavs palīgs aizkritušu durvju atvēršanā

Kvalitatīvas durvis un laba slēdzene ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem mājokļa un iedzīves pienācīgai aizsardzībai pret nelūgtiem viesiem un ļaundariem. Sajūta, ko sniedz pārliecība par personīgā īpašuma drošību, ir nenovērtējama. Taču pat visdzelžainākā nosvērtība un miers var izgaist acumirklī, ja bojātas slēdzenes vai pazaudētu atslēgu dēļ savā dzīvoklī, privātmājā vai automašīnā nespēj iekļūt pats īpašnieks. Šādas situācijas var būt par iemeslu ne tikai visas dienas plānu maiņai, bet arī izmisumam un pat panikai. Visbiežāk aizslēgtas vai iestrēgušas durvis bez speciāliem palīglīdzekļiem paša spēkiem atvērt ir neiespējami. Protams, atsevišķos gadījumos īpašumā iespējams iekļūt ar brutālām un apšaubāmām metodēm, piemēram, izsitot automašīnai sānu stiklu, tomēr eskperti iesaka no šādas rīcības atturēties. Daudz racionālāk būtu vērsties pēc palīdzības pie SOS serviss ekspertiem, kas ir profesionāļi dažādas sarežģītības slēdzeņu atvēršanā. 

Situācijas, kad nepieciešama slēdzeņu atvēršana

Nav vēl izgudrots tāds mehānisms, kam agru vēl vēlu nebūtu nepieciešama apkope un remonts. Sabojāties vai iestrēgt ar laiku var ikviena slēdzene, neatkarīgi no tā, vai tā uzstādīta mājokļa, automašīnas vai seifa durvīm. Lai slēdzeņu ekspluatācijas termiņu pagarinātu, ieteicams veikt regulārus pasākumus durvju un slēdzeņu aizsardzībai. Ja tās ir mājokļa durvis, jāseko līdzi, lai slēdzenes neatrodas pastāvīgā lietus, frontālu saules staru un vēja ietekmē. Laikapstākļi var negatīvi ietekmēt arī automobīļu slēdzenes – ja tajās ticis mitrums, liela sala laikā tās var vienkārši aizsalt. Tomēr visbiežāk slēdzeņu atvēršana nepieciešama gadījumos, kad slēdzenes sabojātas apzināti, piemēram, ielaušanās mēģinājumu gadījumā, vai arī saimnieka vainas dēļ, pazaudējot vienīgo atslēgu komplektu. 

Kā tiek veikta slēdzeņu atvēršana

Attīstoties tehnoloģijām un materiālu apstrādes iespējam, milzīgu izrāvienu uz priekšu piedzīvojusi arī drošības risinājumu industrija. Mūsdienās augstas klases slēdzenes pieejamas ar komplicētiem un sarežģītiem slēgšanas mehānismiem un elektroniku, nodrošinot to īpašniekiem vēl neredzētu aizsardzību. Tomēr atmūķēt iespējams pat visinovatīvāko mehānismu, tam nepieciešams tikai laiks, attiecīgs aprīkojums un zināšanas. SOS serviss speciālistiem ir pieredze un zināšanas pat vissarežģītāko slēdzeņu atvēršanā. Meistaru izpildījumā slēdzeņu atvēršana tiek veikta ar vislielāko precizitāti un rūpību, maksimāli izvairoties no slēdzeņu mehānismu bojāšanas. Ja tomēr bojājumi radīti, atslēgu serviss darbinieki uz vietas veiks slēdzeņu nomaiņu, izsniedzot saimniekam jaunu atslēgu komplektu. Vienlaikus, istenojot slēdzeņu atmūķēšanu, SOS serviss speciālisti ievēro visaugstāko konfidencialiātes un diskrētuma līmeni. 

Atslēgu serviss jebkurā diennaksts laikā
Pazaudētas atslēgas vai bojāta slēdzene var ne tikai pamatīgi izjaukt visas dienas planus, bet arī atstāt mājokļa vai automabīļa saimnieku uz ielas. Tapat, ja nobloķējušās seifa durvis, var tikt liegta pieeja svarīgiem dokumentiem un vērtslietām. Uzņēmuma www.atslegumeistars.lv darbinieki iesaka šādās situācijas nekrist panikā, bet vērsties pēc palīdzības pie savas jomas profesionāļiem. Vai tā būtu dzīvokļa, privātmājas vai auto atvēršana, SOS serviss speciālisti atmūķēs jebkuras sarežģītības un uzbūves slēdzeni. Slēdzeņu atvēršana tiek veikta ļoti delikāti, pēc iespējas izvairoties no bojājumu radīšanas. Ja iestrēgušas dzīvokļa vai privāmājas durvis, slēdzenes, visbiežāk, tiek atvērtas ar urbšanas metodes palīdzību, uzreiz veicot arī slēdzeņu nomaiņu. Savukārt seifu un auto atvēšana parasti tiek veikta bez bojājumu nodarīšanas slēdzeņu mehānismiem. Tapat SOS serviss darbinieki piedāvā veikt arī elektronisko slēdzeņu pārkodēšanu. Nav svarīgi, vai palīdzība slēdzeņu un durvju atvēršanā nepieciešama dienas vidū, agri no rīta vai vēlu naktī, atslēgu serviss pakalpojumi pieejami jebkurā diennakts laikā septiņas dienas nedēļā. Piesakot izsaukumu, SOS serviss speciālisti ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un aprīkojumu izbrauks uz norādīto adresi Rīgā un Rīgas apkaimē uzreiz pēc saņemtās informācijas apstrādes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *