Sākums » Blog » Atslēgu un durvju SOS serviss

Atslēgu un durvju SOS serviss

  • by

Durvju SOS serviss – visa veida slēdzeņu un durvju atvēršana

Statistika liecina, ka ikviens cilvēks vismaz reizi dzīvē ir saskāries ar situāciju, kad bojātas slēdzenes vai pazaudētu atslēgu dēļ nav iespējams iekļūt īpašumā, atvērt automašīnu vai seifu. Šādas situācijas ir jo īpaši nepatīkamas, ja iestrēgušu durvju un slēdzeņu dēļ ir jāpaliek zem klajas debess vai jāatceļ kāda svarīga tikšanās, jo liegta piekļuve nozīmīgiem dokumentiem un līgumiem. Parasti šādi gadījumi ir neplānoti, tāpēc var radīt pamatīgu apjukumu un loģiskas spriestspējas zudumu. Padoties panikai un veikt sasteigtas darbības, piemēram, mēģināt uzlauzt slēdzeni vai iekļūt īpašumā paša spēkiem, izsitot logu, nebūtu prātīgi. Daudz gudrāk ir pieaicināt durvju SOS serviss speciālistus, kas ar slēdzeņu atvēršanu nodarbojas profesionāli. 

Situācijas, kad nepieciešams slēdzeņu serviss

Bojājumi durvju slēdzenēm var rasties dažādu iemeslu dēļ. Esam apkopojuši informāciju par gadījumiem, ar kuriem nākas saskarties visbiežāk. 

  1. Laikapstākļu radīti bojājumi. Liela daļa no mājokļu kā arī automašīnu slēdzenēm pakļautas nemitīgai ārējās vides iedarbībai. Mitrums, sals un vējš var izraisīt nopietnus bojājumus slēdzeņu mehānismos, kā rezultātā slēdzenes var iestrēgt un nepieciešams remonts vai slēdzeņu maiņa.
  2. Beidzies ekspluatācijas termiņš. Katrai ierīcei un mehānismam ir savs kalpošanas laiks, un ir tikai pašsaprotami, ja pēc dažu gadu intensīvas ekspluatācijas slēdzeņu darbība sāk pasliktināties. 
  3. Ugunsgrēki. Ja izcēlies ugunsgrēks, ko nav izdevies laikus apturēt, cerības, ka liesmas savā ceļā nebūs aprijušas visu, ir diezgan vājas. Izņēmumi ir ugunsdroši seifi, kuri ir speciāli konstruēti tā, lai maksimāli pasargātu seifu saturu no ekstremālas temperatūras ietekmes. Lai arī šādu seifu tērauda konstrukcijas, visticamāk, pārdzīvos ugunsnelaimi, bojājumi var tikt nodarīti slēdzenēm. 
  4. Ļaunprātīga bojāšana. Durvju SOS speciālisti bieži saskaras ar slēdzeņu apzinātu un ļaunprātīgu bojāšanu. No garnadžu darbībām nav pasargāts neviens, taču slēdzeņu serviss var būt nepieciešams arī bērnu neapdomīgu rotaļu rezultātā, piemēram, sabāžot slēdzenēs sērkociņus un citus sīkus priekšmetus. 
  5. Kļūda elektronikā. Mūsdienās populāras kļuvušas elektroniska tipa slēdzenes. Tās ir ērti lietojamas, jo nav nepieciešams uztraukties par fiziskas atslēgas nesāšanu līdzi. Pārsvarā šādas slēdzenes ir automobīļiem un seifiem, retāk mājokļu ārdurvīm. Tomēr arī elektronikā var rasties traucējumi un kļūdas, padarot slēdzeni ierastā veidā neatveramu. 

Tāpat visai bieži SOS serviss palīdzība vajadzīga gadījumos, kad pazaudētas atslēgas vai aizmirsts slēdzenes atvēršanas kods. 

Kāpēc svarīgi durvju atvēršanu uzticēt profesionāļiem? 

Aizkritušu slēdzeņu atvēršana ir skrupulozs un smalks process, kas prasa juveliera precizitāti, specifiskas zināšanas un aprīkojumu. Lai atvērtu kvalitatīvu slēgšanas mehānismu, piemēram, seifu vai ekskluzīva spēkrata durvis, noteikti nepietiks vien ar teorētisku nojautu par slēdzeņu darbības principiem un slēdzeņu uzbūvi. Visai bieži labi aizsargātu slēdzeņu atvēršana bez nopietnu bojājumu nodarīšanas nav pa spēkam pat sertificētiem atslēdzniekiem. Tieši tāpēc ir svarīgi iestrēgušu vai bojātu durvju un slēdzeņu atmūķēšanu uzticēt speciālistiem, kas ar to profesionāli nodarbojas ikdienā. SOS serviss ekspertiem no uzņēmuma www.atslegumeistars.lv ir vairāk nekā 15 gadu pieredze un viss nepieciešamais aprīkojums visdažādāko slēdzeņu atvēršanā. Uzņemuma klientu lokā ir gan dzīvokļu un privātmāju īpašnieki, gan dārgu automašīnu saimnieki, bankas un rotkaļu darbnīcas. Durvju atvēršana tiek veikta ātri, bet rūpīgi, iespēju robežās neradot bojājumus slēdzenei. Gadījumos, kad tomēr vienīgais iespējamais risinājums ir slēdzeņu izurbšana, pēc durvju atvēršanas speciālistu uzraudzībā uzreiz tiek veikta slēdzeņu maiņa. Uzņēmums nodrošina SOS serviss pakalpojumus jebkurā diennakts laikā (pašlaik durvju SOS pakalpojumi pieejami tikai Rīgā un Rīgas apkārtnē).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *